Ana sayfa Eğlence Güner Ümit’i o söz bitirdi ! Bir daha ekrana çıkamadı!…

Güner Ümit’i o söz bitirdi ! Bir daha ekrana çıkamadı!…

156
0
PAYLAŞ

Canlı yayında öyle anlar yaşanıyor ki, izleyenlerin kanı donuyor!

Canlı yayında unutulmayan skandallar

UÇUYORUM DEDİ HAVALANAMADI
Ünlü sunucu Esra Ceyhan’ın programı geçtiğimiz sezonlarda oldukça ilginç anlara ev sahipliği yaptı. Programa katılan ve 6 yaşından bu yana geleceği gördüğünü iddia eden Sadri Yıldız, bir anda bağırarak yerinden fırladı ve stüdyoda yuvarlanmaya başladı. Olayın ardından Ceyhan soğuk kanlılığını korurken, Yıldız, stüdyodan dışarıya çıkartıldı.

OĞLUNA DA…’
Sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil’in yaptığı Çarkıfelek programı da televizyonda yaşanan canlı yayın skandallarından nasibini aldı. İzleyenleri şoke eden olay Erbil’in kendisinden araba isteyen yarışmacıya küfretmesiydi. Erbil olayı şöyle anlattı: “O dönemde yalvarmalar had safhadaydı. Bir kadın telefonla bağlanmış, arabayı istiyor. ‘Ne olur Mehmet Ali Bey, oğlum da yeni ehliyet aldı’ diyor. Yalvardıkça yalvarıyor, kadın yarışmaya devam ederken ben kulise üstümü değiştirmeye gittim o sırada Oğluna da… diye küfrettim. Sesimi televizyondan duydum. Şok oldum ‘anaaa’ dedim… Onu da duydum! Artık yapacak bir şey kalmamıştı…’

KAFASINDA BARDAK KIRDI
Benimle Evlenir misin?” programıyla adını duyuran Caner, katıldığı televizyon programına Tülin’in telefonla bağlanması üzerine cinnet getirdi. Bir anda kendisini kaybeden Caner, masada duran su bardağını kafasına vurarak parçaladı.

SEVDA’DAN HANDE’YE TOKAT

Cem Davran ile Hande Ataizi’nin sunduğu ‘İki Kere Kiki’ adlı eğlence programına Arto ile Sevda Demirel konuk oldu. Programda, Arto’nunda kışkırtmasıyla hararetli anlar yaşandı ve Ataizi ile Demirel arasında söz düellosu başladı. Ataizi, ‘‘Hiç olmazsa beni senin gibi polis basmadı” deyince, Demirel de, ‘‘Sen benim kim olduğumu biliyor musun o…pu, ben senin gibi camlara çıkıp donumu çıkarmadım. Ayrıca beni İstanbul Emniyet Müdürü akladı” diyerek Hande Ataizi’ne tokat attı.

İBO ŞOV’DA SKANDAL

Uzun yıllardır ekranlara gelen İbo Şov geçtiğimiz sezon bir skandala sahne oldu. Programda kavga konuk sanatçı Yıldız Tilbe’nin “Kandıramazsın Beni” adlı şarkısını söylerken Tatlıses’in şarkıyı yarıda kesmek istemesiyle başladı.
Tilbe, Tatlıses’in tüm engelleme çalışmalarına rağmen şarkısını tamamladı. Araya giren reklamların ardından Tatlıses, konuğu Yıldız Tilbe’nin kendisine saygısızlık söyledi. Hararetli tartışmalardan sonra Tilbe programı terketti ve İbo Şov ekranlardan kaldırıldı.

SERAY SEVER’E TACİZ
“Seray Sever ve Erkekler” adlı programın çekimlerinde ünlü tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, Seray Sever’e ilginç bir sürpriz yaptı.
Sohbet sırasında Sever’in, “Beni hiç kimse ellemedi” sözleri üzerine ayağa kalkan Poyrazoğlu, “İnsan yaşamadığı şeyleri yaşamalı” diyerek Sever’i hiç beklemediği bir anda taciz etti.

GÜNER ÜMİT İŞİNDEN OLDU

Güner Ümit, 1995’te, sunuculuğunu yaptığı Turnike programında, ‘Mum söndü yapıyorlar’ cümlesini kullanınca büyük tepki çekmiş, TV binası taşlanmış, Ümit görevi bırakarak uzun süre meslekten uzak kalmıştı.Ümit, Alevi cemaatinden özür dilese de bir daha eski şaşaalı günlerine dönemedi.

Güner Ümit, 2010 yılında yaptığı röportajda” “O konuda iki yıl hapis istemiyle yargılandım sonra beraat ettim.
Çünkü bir suçun oluşabilmesi için bir kasıt olması gerekiyor. Zaten halkın vicdanlarda da böyle bir mahkûmiyetim olmadı. Allah kimsenin başına vermesin. En çok o talihsizliğe uğrayan insanı yaralıyor. Onun izi geçmiyor. Artık televizyonculuk defterini kapattım. Bir nevi kendimi emekliye ayrıldım. Sigortadan emekli maaşımla geçiniyorum. Karı koca emekliyiz evde oturuyoruz. Her şeyin bir sonu var. Zamanı gelince çekilmesini de bilmek gerekiyor. Bizimkisi zamansız talihsiz oldu ama ne yapalım kader.” dedi.

BEN SAKSI DEĞİLİM’
Şarkı Söylemek Lazım isimli yarışma programında jüri üyeliği yapan Erol Büyükburç, program sunucusu Behzat Uygur’un kendisine söz hakkı vermemesi üzerine sinirlendi. Usta sanatçı, ” Ben burada saksı değilim, bana da söz hakkı vereceksin, ben Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük sanatçısıyım, en çok bana söz hakkı vereceksin” diyerek tepkisini dile getirdi. Behzat Uygur ise olay karşısında ‘Siz benim büyüğümsünüz, susuyorum’ demekle yetindi.

BANU ALKAN’A TOKAT

Sabah programına konuk olan Banu Alkan ve uzatmalı sevgilisi Murat Taşdemir arasında yaşanan olay tv dünyasının unutulmaz anları arasında yerini aldı. Taşdemir, kendisine yastıkla vuran Banu Alkan’a tokat attı. Bir anda soğuk rüzgarlar esen programda olay, sunucunun araya girmesiyle son buldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here